Willa Banos Del Agua

  • 90 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Willa Banos Del Agua Grenada zapewnia dostęp do lodowiska i znajduje się prawie 10 min jazdy od takich obiektów sportowych jak Stadion Nuevo los Carmenes. Oferując pierwszorzędną lokalizację w dzielnicy Albaicin dom wakacyjny może pomieścić do 5 gości.

W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. Goście mogą również korzystać z suszarki do włosów i ręczników.

Willa Banos Del Agua ma aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem. Restauracja Restaurante Jardines de Zoraya położona jest w odległości 7-minutowego spaceru oaz oferuje dania kuchni współczesnej.

Wielki Meczet w Grenadzie jest w mniej niż 350 metrach, a Alhambra leży w bliskiej odległości od willi w Grenadzie. Willa Banos Del Agua zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Kościół San Juan de Dios, w mniej niż 1 km. Inne popularne atrakcje, takie jak Punkt widokowy Mirador de San Nicolas, leżą w odległości 17 min spacerem. Obiekt znajduje się tylko 200 metrów od przystanku Carretera de Murcia 47 - Colegio Ave Maria San Cristobal i maksymalnie 1 km od dworca kolejowego Granada.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Banos Del Agua Grenada
Nasrid Panorama - Casa Con Terraza 360 º, 4 Dormitorios Y Parking Gratis
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nasrid Panorama - Casa Con Terraza 360 º, 4 Dormitorios Y Parking Gratis

8.7
Świetny 100 opinii
38 m od nieruchomości
USD 274 USD 247
za noc
Cosy House, Sunny Terrace, Amazing Views & Outdoor Bathtub!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cosy House, Sunny Terrace, Amazing Views & Outdoor Bathtub!

8.3
Bardzo dobry 44 opinie
84 m od nieruchomości
USD 101 USD 91
za noc
Sunny House Terraza Privada Y Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sunny House Terraza Privada Y Parking

9.1
Wspaniały 54 opinie
92 m od nieruchomości
USD 216 USD 194
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    19 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Piesza turystyka

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Słoneczny taras

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:30
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000180170000453290000000000000000VFT/GR/066205,VFT/GR/06620
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Banos Del Agua ma kuchnię?
      Tak, Willa Banos Del Agua zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Banos Del Agua otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    19 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Banos Del Agua Grenada

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij